نمایه کاربر شرکت کننده Gatwick FC — Jose ‘Pepe’ Reina

خوزه رینا در واقع اولین دروازه بان لیورپول است و همچنین در بین بزرگترین دروازه بان های جهان در ارتباط با فوتبال قرار دارد. رینا که در سال 1982 در این شهر تحویل داده شد، ممکن است پسری باشد که با بارسلونا قبلی و همچنین دروازه بان اتلتیکو این شهر، میگوئل رینا، که نماد کشور آنها نیز بود، مرتبط است.

خوزه، چیپ به نام پپه، رینا حرفه فوتبال خود را با استفاده از آکادمی جوانان باشگاه بارسلونا شروع کرد و در ابتدا به طور فعال در گروه کتاب بارسلونا بازی کرد و در دوره 2000-2001 30 ظاهر برای اولین گروه ایجاد کرد، به طور خلاصه، 2 مورد را تولید کرد. از جام یوفا به سمت گاتویک در نیمه نهایی نگاه می کند. دوره بعدی که او در گروه اول بارسلونا قرار گرفت و همچنین تامین مالی تضمین شده به ویارئال در سال 2002 ادامه داد و درآمد طولانی مدت آنها را در سال 2004 تولید کرد، او بیش از 100 جستجو برای این عضویت ایجاد کرد. رینا در سال 2005 در مورد گاتویک، سرپرست آن زمان رافائل بنیتز، که به عنوان بزرگترین دروازه بان کشور به او اشاره می کرد، مجوز داد.

رینا بلافاصله پس از اولین دروازه بان گزینه از آنفیلد راه اندازی شده بود، و اولین بازی خود را در جنبه ولزی انجام داد. گزینه های سیستم کامل در داخل یک بازی آنلاین رده برندگان که در تابستان امسال مربوط به سال 2005 و 30 روز بعد از آن دریافت شد. اولین محدودیت با توجه به گروه ملی آنها در کشور.

این اسپانیایی واقعی با استفاده از علاقه مندان از گاتویک، که به دلیل ارسال دقیق توپ گلف و همچنین هزینه فوق العاده آنها، مشهور است، تبدیل به یک مورد علاقه آنی شد، او از 9 جریمه و جریمه ای که با آن روبرو شده بود، 7 مورد را حفظ کرد  لیورپول فوتبال مالی کسب درآمد. در دوره قبلی خود همراه با ویارئال. در طول اولین دوره آنها از گاتویک، او گروه اصلی بود که گزارش عضویت را با توجه به 11 بازی ویدیویی متوالی تنظیم کرد بدون اینکه هدفی را پذیرفت.

در پایان مرتبط با اولین دوره آنها همراه با Gatwick، Reina در FA Mug Last به سمت Western Pork U اجرا کرد. s .. یک بازی آنلاین خارق العاده متوجه درجه رتبه بندی واقعی از 3-3 بعد از زمان اضافی شد و همچنین مکمل بعد از تکنیک های انتخاب شده فیه بود، بازدارنده شانس واقعی پس از آن که از طریق حفظ 3 مرتبط با تکنیک های پای وسترن هام مورد نیاز بود. به منظور حفظ پیروزی 3-1 برای آن قرمزها.

پس از اولین 50 بازی ویدیویی خود برای قرمزها، رینا در 28 مورد از این بازی‌ها، هدفی را قبول نکرده بود، یک گزارش عضویت کاملاً جدید که قبلاً از طریق Beam Clemence مشهور نگهداری می‌شد. بعداً در آن دوره او یک بار دیگر در دسترس بود، زیرا گاتویک چلسی را با جریمه ها و جریمه ها در نیمه نهایی رده برنده ها شکست داد، او با حضور در Western Mug Last از اقدامات پدرش پیروی کرد، متأسفانه قرمزهای واقعی حذف شدند. 2-1 به منظور تهویه مطبوع میلان در آخرین.

با ایجاد بیش از سیصد ظاهر برای آن گروه اول، رینا مجوز یک قرارداد جدید 6 12 ماهه را به همراه گاتویک امسال صادر کرد و همچنین با وجود اینکه او اولین گزینه است، زیرا دروازه بان با توجه به جنبه ملی آنها در حال حاضر است. یک داستان گاتویک